Kategorie
Aktualności

Wyzwanie liderów lokalnych

Stowarzyszenie „Macierzanka” z Wiżajn wraz z partnerem Forum Rozwoju Regionalnego Polska Wschodnia i organizacją spierającą Suwalskie Ucho Muzyczne zapraszają do udziału w projekcie „Wyzwanie liderów lokalnych”.

Celem naszego projektu jest podniesienie wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu organizacji wydarzeń artystycznych na terenach wiejskich przedstawicieli/-ek społecznych grup formalnych (stowarzyszenia, fundacje) i grup nieformalnych, zamieszkałych na terenie powiatu suwalskiego, augustowskiego i sejneńskiego. Przedstawiciel społeczny oznacza członka, pracownika, lub wolontariusza współdziałającego z organizacją pozarządową, lub grupą nieformalną.

Głównymi działaniami projektu będzie realizacja bloku szkoleniowego o tematyce: „Praktyczne aspekty organizacji i promocji wydarzeń lokalnych na terenach wiejskich i wymogi formalno-prawne z tym związane” oraz zorganizowanie pod okiem opiekuna wystawy artystycznej, koncertu zamkniętego i koncertu plenerowego.

Projekt realizowany będzie w okresie od 01.06.2011r. do 30.11.2011r.

Rekrutacja rusza 1 czerwca 2011r. O możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń. Jeżeli przedstawiciele Państwa organizacji są zainteresowani udziałem w tej inicjatywie, prosimy o kontakt mailowy, lub telefoniczny.

Więcej informacji znajduje się na stronie  www.serywizajny.org.pl/wyzwanie/.

Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY.

Całość wydatków związana z prowadzeniem szkoleń i organizacją trzech imprez finansowana jest z Europejskiego Funduszu Społecznego.