Kategorie
Aktualności

SMAKUJLOKALNIE.PL

logo smakujlokalnie-1

Jesteśmy dwójką młodych ludzi, których pasją jest podróżowanie po Polsce i odkrywanie ,,Polski dobrych smaków”. Tak właśnie zrodził się pomysł na SMAKUJLOKALNIE.PL. Portal poświęcony jest lokalnym producentom żywności i lokalnym restauracjom.

Zasada działania portalu polega na tym, że każdy, kto tworzy lokalne produkty (w przypadku producentów), bądź serwuje lokalne potrawy ( w przypadku restauracji), może założyć swoje konto na naszej stronie. Rejestracja na Smakujlokalnie.pl jest całkowicie darmowa , a uczestnictwo w nim nie będzie wiązało się z żadnymi opłatami w przyszłości.

Informacje o ludziach, którzy tworzą ,,coś ciekawego” do jedzenia są rozsypane po internecie, bądź ich w ogóle nie ma. Zależy nam, aby w jednym miejscu zgromadzić dane o ludziach, którzy kreują dobry smak. Dzięki nam producent żywności, który nie posiada swojej strony internetowej, w łatwy sposób otrzyma ją poprzez rejestrację na naszym portalu. Będzie mógł przedstawić zdjęcia i informacje, dotyczące swojego gospodarstwa jak i swoich wyrobów.  Dodatkowo na SMAKUJLOKALNIE.PL można dodawać aktualności, które pojawiają się na stronie głównej i są widoczne dla wszystkich odwiedzających (użytkowników),  np. dany producent  wyprodukował nowy ser i chce się nim pochwalić. Tak samo wygląda sprawa z przepisami – każdy może udostępnić przepis na swoje danie.

Naszą misją jest zmniejszenie dystansu między ludźmi poszukującymi dobrego smaku, a ludźmi go kreującymi.